Септември (Симитли) надделя с 3:1 над Пирин (Разлог) в среща от 20-ия кръг

...

Септември с обрат срещу Пирин Рз у дома

Септември (Симитли) надви с 3:1 над Пирин (Разлог) в среща от 20-ия кръг на Югозападната Трета лига - Зона 2. Мачът се игра в събота, при съвършени условия на терена в състезателен комплекс „ Арена “ – Симитли. С тази победа възпитаниците на Стефан Гошев резервираха възможностите си за скъпоценното 5-то място.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Головете за спечелилите означиха Тодор Траянов, Владислав Златинов и Веско Весков през второто полувреме на срещата. Преди почивката Александър Александров -Аци откри за Пирин. Гостите играха цялостен час с човек по-малко. Вратарят им Захари Димитров получи червен картон от основния арбитър Ивайло Стоянов.

В идващия кръг Септември гостува на дубъла на Левски, а Пирин приема в Разлог Рилски състезател Самоков.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.